Volnočasové aktivity

Přehled nabízených mimoškolních aktivit.

Kroužek počítačových sítí

Kroužek rozšiřuje znalosti studentů zejména v oblasti počítačových sítí a pomáhá s řešením problémů a obohacuje o praktické zkušenosti v této oblasti.

Kroužek elektroniky a mikroprocesorové techniky

Kroužek zaměřený na hledání a odstraňování poruch spotřební elektroniky, vývoj vlastních zařízení v oblasti elektroniky a programování zejména jednočipových mikrořadičů a minipočítačů.

Kroužek programování

Kroužek pro studenty se zájmem o programování a vývoj aplikací, který jim dává prostor pro konzultaci vlastních a školních projektů na schůzkách týmů.

Kroužek mechatroniky

Kroužek dává možnost technicky nadaným studentům s podnikavou povahou společně pracovat na návrhu, realizaci a propagaci mechatronických zařízení.

Kroužek robotiky

Kroužek podporuje u studentů zájem o technické předměty hravou formou, zábavně rozvíjet univerzálně užitečné dovednosti při stavbě robotů na platformě Mindstorms a Dynamixel.

Kroužek skriptování v PowerShellu

Kroužek zaměřený na správu operačního systému Windows pomocí skriptovacího jazyku od společnosti Microsoft.

Kroužek strojírenství

Kroužek zaměřený na prohloubení znalostí a dovednosti studentů při kovodělných pracích s použitím mechanického, elektrického a pneumatického nářadí a realizace vlastních výrobků.

Kroužek elektro

Kroužek zaměřený na prohloubení znalostí a dovednosti studentů v oblasti slaboproudé a silnoproudé elektrotechniky.

Klub zábavné logiky a deskových her

Klub, který nabízí únik od elektroniky a digitalizace zaměřený na moderní i starší deskové a karetní hry rozvíjející logické myšlení a fantazii.