Doučování žáků škol

Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy připravilo Národní plán doučování, který pomůže zmírnit negativní dopady výluky prezenční výuky v důsledku pandemie COVID-19.

SPŠ Trutnov - šablony 2

Implementace Krajského akčního plánu rozvoje vzdělávání v Královéhradeckém kraji I

Projekt pro zlepšení úrovně vzdělávání, vzájemné spolupráce škol a zvýšení zájmu o technické vzdělávání..

Podpora polytechnického a odborného vzdělávání

Projekt financovaný Evropským sociálním fondem (ESF) a státním rozpočtem ČR, zaměřený na zlepšení podmínek pro vzdělávání na středních školách. Střední průmyslová škola, Trutnov, Školní 101 je jedním z partnerů projektu.

SPŠ Trutnov - šablony