SPŠ Trutnov - šablony IV

Projekt je spolufinancován Evropskou unií, zaměřený na jedno z/kombinaci následujících témat: personální podpora, osobnostně sociální a profesní rozvoj pracovníků ve vzdělávání, inovativní vzdělávání dětí/žáků/účastníků zájmového vzdělávání, spolupráce s rodiči dětí, žáků, účastníků zájmového vzdělávání a veřejností.

Identifikace operačního programu a výzvy

Název operačního programu:
Operační program Jan Amos Komenský
Číslo výzvy:
02_22_003
Název výzvy:
Šablony pro SŠ a VOŠ I

Název projektu:
SPŠ Trutnov - šablony IV
Předpokládané datum zahájení projektu:
1. 2. 2023
Předpokládané datum ukončení projektu:
31. 1. 2026
Předpokládaná doba trvání projektu v měsících:
Rozpočet projektu celkem:
2 681 299,00 Kč

Stručný obsah projektu

Projekt je zaměřen na jedno z/kombinaci následujících témat: personální podpora, osobnostně sociální a profesní rozvoj pracovníků ve vzdělávání, inovativní vzdělávání dětí/žáků/účastníků zájmového vzdělávání, spolupráce s rodiči dětí, žáků, účastníků zájmového vzdělávání a veřejností.

Cíle realizace klíčové aktivity

Cílem projektu je rozvoj v oblastech, které škola/školské zařízení určí jako prioritní pro svůj rozvoj a budoucí směřování.

Klíčové aktivity

• Inovativní vzdělávání žáků v SŠ
  • Kariérový poradce SŠ
  • Vzdělávání pracovníků ve vzdělávání SŠ
  • Spolupráce pracovníků ve vzdělávání SŠ

Cílová skupina

Pedagogičtí a nepedagogičtí pracovníci středních škol včetně vedoucích pedagogických pracovníků.

logolink eu mstm 2023