Novinky - Blog

úterý, 01 listopad 2022 10:14

Přespolní běh pro ZŠ a SŠ 2022/2023

1. ročník přespolního běhu pro žáky základních a středních škol, pořádala Střední průmyslová škola Trutnov na trati 1,5 km v trutnovském lesoparku dne 25. 10. 2022.

Počasí bylo tentokrát na naší straně, pro běžce přímo ideální a na startu se sešlo 134 závodníků a závodnic ze sedmi škol našeho okresu.

Odměnou nejlepším byly pěkné ceny a i díky podpoře Královéhradeckého kraje jsme mohli dát cenu téměř každému z účastníků tohoto závodu.

O bezpečnost na trati se nám již tradičně postarali zdravotnice ze Střední zdravotnické školy Trutnov, která nám i tentokrát vyšla vstříc a zabezpečila zdravotní službu.

Velké poděkování patří také spoluorganizátorům akce z Olfin Car Ski Teamu, učitelům TV a žákům 2. B z trutnovské průmyslovky, kteří zabezpečili pořadatelskou službu.

V nejmladších kategoriích se sice nezúčastnilo mnoho závodníků, o to více však předvedli kvalitní výkony. Na trati 1,5 km závodili chlapci a dívky 4. až 7. tříd, starší kategorie si to rozdaly na tříkilometrové trati.

Výsledky:

4. – 5. třídy chlapci

  1. Daniel Jandera - čas 9:23 (ZŠ Mostek)
  2. Dominik Kejzlar (ZŠ Dolní Lánov)
  3. Josef Michalík (ZŠ Dolní Lánov)

4. – 5. třídy dívky

  1. Anita Blažejová - čas 9:45 (ZŠ Dolní Lánov
  2. Petra Hakenová (ZŠ Mostek)

6. – 7. třídy chlapci

  1. František Ruml - čas 8:53 (ZŠ Mostek)
  2. Jan Mejsnar (Gymnázium Vrchlabí)
  3. Vojtěch Rydval (ZŠ Mostek)
  4. Tobiáš Vaněk (ZŠ R. Frimla)

6. – 7. třídy dívky

  1. Hana Fišnarová - čas 8:25 (Gymnázium Vrchlabí)
  2. Karolína Hančová (Gymnázium Vrchlabí)
  3. Eliška Jodasová (Gymnázium Vrchlabí)
  4. Klára Červinková (Gymnázium Vrchlabí)
  5. Anna Cilerová (Gymnázium Vrchlabí)

8. – 9. třídy chlapci

  1. Jakub Dvořák – čas 15:11 (Gymnázium Hostinné)
  2. David Vorel (Gymnázium Hostinné)
  3. Jiří David (Gymnázium Hostinné)

8. – 9. třídy dívky

  1. Adéla Holubcová – čas 15:50 (Gymnázium Vrchlabí)

1. a 2. ročníky SŠ chlapci

  1. Filip Hanuš - čas 13:01 (Gymnázium Vrchlabí)
  2. Daniel Hejna(SPŠ Trutnov)
  3. Antonín Regner (SPŠ Trutnov)
  4. Šimon Buďárek (Gymnázium Vrchlabí)
  5. Vojtěch Kotyk (SPŠ Trutnov)
  6. Jakub Černák (SPŠ Trutnov)

1. a 2. ročníky SŠ dívky

  1. Lucie Novotná - čas 14:50
  2. Zuzana Šustková
  3. Anna Vohníková (Gymnázium Vrchlabí)
  4. Barbora Kvíčalová (Gymnázium Hostinné)
  5. Laura Savermanová (Horegas Trutnov)

3. – 4. ročníky SŠ chlapci

  1. Lukáš Bouček - čas 12:29 (SPŠ Trutnov)
  2. Ondřej Taláb (SPŠ Trutnov)
  3. Ondřej Řehák (SPŠ Trutnov)
  4. Jakub Plecháč (SPŠ Trutnov)
  5. Martin Hrouda (SPŠ Trutnov)
  6. Vít Sixta (Gymnázium Hostinné)

3. – 4. ročníky SŠ dívky

  1. Kateřina Hanušová - čas 14:50 (Gymnázium Vrchlabí)

Události

Žádné události

Novinky e-mailem

Přihlaste se k zasílání novinek nebo informací o přijímacím řízení.

Přihlásit se

Kontaktujte nás