Novinky - Blog

pondělí, 27 listopad 2023 11:02

Ⅱ. ročník závodů jednotlivců v přespolním běhu 2023/2024

Dne 16. 11. 2023 pořádala naše škola závody v přespolním běhu. Závod se konal v trutnovském lesoparku na tratích 1,5 km a 3 km. Celkem se na start postavilo 232 dívek a chlapců v kategoriích od 4. třídy základní školy až po 4. ročníky středních škol.

Největší účast měla naše škola a také vybojovala dvě vítězství. V mladších ročnících středních škol zvítězil Rausa Pavel a mezi chlapci nejstarších ročníků náš atletický reprezentant Lukáš Bouček.

Odměnou nejlepším byly pěkné ceny, zejména díky dotaci královéhradeckého kraje. V každé kategorii bylo rozděleno deset cen.

O bezpečnost na trati se opět postaraly zdravotnice ze Střední zdravotnické školy v Trutnově. Velké poděkování za pomoc patří kolegům z OlfinCar Ski teamu, učitelům tělesné výchovy a žákům třídy 1. EP ze SPŠ Trutnov.

Celkové výsledky všech kategorií naleznete v příloze.