pondělí, 29 duben 2019 13:55

Výsledky 1. kola přijímacího řízení 2019 - studijní obory

Napsal(a)

Výsledky 1. kola přijímacího řízení pro obory středního vzdělání zakončené maturitní zkouškou pro školní rok 2019/2020.

Důležité informace

Důležité informace pro přijaté i nepřijaté žáky ke studiu nebo žáky kteří chtějí, nebo naopak nechtějí na naší škole studovat.

Odevzdejte prosím co nejdříve zápisový lístek do sekretariátu ředitele školy, budova školy ve Školní ul. 101, 2. patro. - přitom Vám sdělíme další podrobnosti ohledně nástupu do školy v září.

Zápisový lístek můžete rovněž zaslat poštou, opět co nejdříve, nejpozději však do 10 pracovních dnů ode dne zveřejnění seznamu přijatých uchazečů (do 15. května).

Sdělte nám prosím neprodleně, nejlépe telefonicky sekretářce ředitele školy paní Janě Krupkové, tel.: 499 813 071, nebo e-mailem na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., že i nadále máte zájem o studium na škole.

Dále se prosím dostavte neprodleně k řediteli školy, ul. Školní 101, 2. patro v době od 7:00 do 15:00 hodin. Společně nalezneme další postup pro přijetí ke studiu, a to podáním odvolání proti nepřijetí a následné přijetí ke studiu nebo využitím možnosti změny oboru studia.

Vaše přijetí ke studiu vyřešíme, a to buď na uvolněná místa po uchazečích, kteří byli přijati, ale rozhodli se pro jinou školu (na naši školu nedoručili zápisový lístek), nebo Vám nabídnu přijetí do jiného oboru studia na naší škole.

Sdělte nám prosím tuto skutečnost neprodleně, nejlépe telefonicky sekretářce ředitele školy paní Janě Krupkové, tel.: 499 813 071, nebo e-mailem na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Uvolníte tak své místo pro v pořadí dalšího uchazeče z těch, kteří přijati nebyli, podali odvolání proti nepřijetí ke studiu a čekají, zda se uvolní místo.

Děkujeme, že tak učiníte!

Dotazy

V případě jakýchkoliv dotazů k přijímacímu řízení volejte 499 813 071. Dotazy Vám rovněž zodpovíme e-mailem na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (ředitel) nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (sekretářka ředitele).

  • Sledujte rovněž naše webové stránky.

Mohlo by Vás zajímat