Novinky - Blog

pátek, 03 květen 2024 08:25

Ekonomická olympiáda pro naše reprezentanty skončila v krajském kole

Napsal(a)

Již po sedmé se naše škola zapojila do mezinárodní soutěže věnující se ekonomické problematice, finanční gramotnosti a podnikání.

Letošní ročník Ekonomické olympiády pro naše žáky začal školním kolem na přelomu listopadu a prosince 2023. Z něj postoupilo do krajského kola pět úspěšných řešitelů a tři z nich se 20. března 2024 spolu s téměř osmdesátkou soutěžících ze středních škol Královéhradeckého kraje zúčastnili této části soutěže v budově Krajského úřadu v Hradci Králové.

Poděkování za vzornou reprezentaci a také pomoc při organizaci krajského kola v místě konání patří Davidu Kolavíkovi (3. ročník oboru Informatika a management) a Ondřeji Frejvaldovi (3. ročník oboru Elektronické počítačové systémy). Nejúspěšnějším naším reprezentantem a zároveň nejlepším soutěžícím ze zúčastněných trutnovských středních škol je Radim Vlček (3. ročník oboru Strojírenství - počítačová grafika), který obsadil celkové 12. místo.

Letošní ročník Ekonomické olympiády pro nás skončil v krajském kole, ale už se těšíme na ten příští, který začne opět na přelomu listopadu a prosince, a znovu dostanou příležitost všichni žáci, kteří budou mít ekonomiku jako vyučovací předmět ve studijních i učebních oborech.

Události

Žádné události

Novinky e-mailem

Přihlaste se k zasílání novinek nebo informací o přijímacím řízení.

Přihlásit se

Kontaktujte nás