středa, 19 květen 2021 09:02

Výsledky 1. kola přijímacího řízení 2021

Napsal(a)
Ilustrační obrázek Ilustrační obrázek

Výsledky 1. kola přijímacího řízení pro obory středního vzdělání zakončené maturitní zkouškou a obory s výučním listem pro školní rok 2021/2022.

Důležité informace

Důležité informace pro přijaté i nepřijaté žáky ke studiu nebo žáky kteří chtějí, nebo naopak nechtějí na naší škole studovat.

Odevzdejte prosím co nejdříve zápisový lístek do sekretariátu ředitele školy, budova školy ve Školní ul. 101, 2. patro. - přitom Vám sdělíme další podrobnosti ohledně nástupu do školy v září.

Zápisový lístek můžete rovněž co nejdříve zaslat poštou.

Sdělte nám prosím neprodleně (nejlépe telefonicky sekretářce ředitele školy paní Janě Krupkové, tel.: 499 813 071, nebo e-mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), že i nadále máte zájem o studium na škole.

Dále se prosím co nejdříve dostavte k řediteli školy, ul. Školní 101, 2. patro v době od 7.00 do 15.00 hodin. Společně nalezneme další postup pro přijetí ke studiu. Podáte Odvolání proti rozhodnutí o nepřijetí (ke stažení níže) nebo využijete možnosti změny oboru studia. Budete přijat na uvolněné místo po uchazeči, který byl přijat, ale rozhodl se pro jinou školu (na naši školu nedoručili zápisový lístek), nebo Vám nabídnu přijetí do jiného oboru studia na naší škole.

Sdělte nám prosím tuto skutečnost rovněž co nejdříve, nejlépe telefonicky sekretářce ředitele školy paní Janě Krupkové, tel.: 499 813 071, nebo e-mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Uvolníte tak své místo pro v pořadí dalšího uchazeče z těch, kteří přijati nebyli, podali Žádost o nové rozhodnutí a čekají, zda se uvolní místo.

Děkuji, že tak učiníte!

Dotazy

V případě jakýchkoliv dotazů k přijímacímu řízení mně zatelefonujte, 499 813 071, 499 814 729 nebo rovněž můžete zatelefonovat sekretářce ředitele školy paní Janě Krupkové, tel.: 499 813 071.. Dotazy Vám rovněž mohu zodpovědět e-mailem na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

  • Sledujte rovněž naše webové stránky.

Mohlo by Vás zajímat