pátek, 04 březen 2016 13:11

Elektrikáři přivezli opět skvělé výsledky

Napsal(a)
Ze soutěže Ze soutěže Jan Kafka

Družstvo našich Elektrikářů získalo 3. března 2016 v regionálním kole Soutěže odborných dovedností v Hronově třetí místo v družstvech v konkurenci 12 škol.

2. března se naši žáci vrátili z Hronova, kde se konalo regionální kolo Soutěže odborných dovedností v oborech Elektrikář - slaboproud a Mechanik elektronických zařízení.

Naši školu zde reprezentovali dva žáci třetího ročníku oboru Elektrikář - slaboproud Michal Jíra a Tomáš Baťka. Soutěž sestávala z praktické a teoretické části.

V praktické části žáci vyráběli a měřili stabilizovaný zdroj, teoretickou část potom tvořil test jejich odborných znalostí.

V konkurenci dvanácti škol se naši reprezentanti rozhodně neztratili. Jako družstvo se umístili na vynikajícím třetím místě, což je vzhledem ke konkurenci vynikající úspěch.

V soutěži jednotlivců uniklo umístění „na bedně“ Michalu Jírovi o pouhý 1 bodík a skončil tak čtvrtý. Oběma žákům patří poděkování za příkladnou reprezentaci školy.

Z výsledků je vidět, že se žáci dobře připravují na blížící se závěrečné zkoušky. Poděkování patří také učitelům, kteří se podílejí průběžně na přípravě žáků, ale zejména učiteli odborného výcviku panu Dubajovi, který žáky na soutěž speciálně připravoval.