neděle, 15 říjen 2017 19:41

Výstava středních škol a zaměstnavatelů 2017

Napsal(a)
Návštěvníci expozice SPŠ Trutnov Návštěvníci expozice SPŠ Trutnov

Ve dnech 13. a 14. října 2017 jsme se jako vystavovatelé s jednou z největších expozic zúčastnili Výstavy středních škol a zaměstnavatelů v trutnovském Uffu, kterou pořádali Královéhradecký kraj a Krajská hospodářská komora.

Široká veřejnost a žáci 8. a 9. tříd základních škol a jejich rodiče, tak měli možnost shlédnout prezentace celkem 88 středních škol a zaměstnavatelů zejména z Královéhradeckého kraje. Naše škola již tradičně měla svojí rozlohou jednu z největších expozic. Návštěvníky jsme se snažili zaujmout ukázkou kreslení 2D a 3D grafiky žáky oboru Informační technologie a management a oboru Strojírenství - počítačová grafika, dále modely robotů sestrojených a naprogramovaných našimi žáky v rámci výuky nebo kroužku robotiky a mechatroniky na naší škole.

Každý návštěvník výstavy od nás obdržel aktuální číslo Informačního zpravodaje a zájemci si také mohli vzít letáky jednotlivých oborů naší vzdělávací nabídky.

Pevně věříme, že jsme návštěvníky výstavy dostatečně zaujali a srdečně je zveme k podrobnější prohlídce školy na Den otevřených dveří dne 21. 10. 2017 od 8 do 12 hod. ve všech budovách školy (více o informací...).