středa, 09 listopad 2016 08:09

Navštívili náš žáci ze ZŠ v Mostku

Napsal(a)
Z exkurze Z exkurze Jan Kafka

Dne 7. listopadu 2016 k nám na exkurzi pracoviště pro praktické vyučování v Mladých Bukách zavítali žáci 8. a 9. třídy základní školy Mostek.

Žáci si spolu s učiteli se zájmem prohlédli učební prostory praktického vyučování a další odborné učebny. Živě se také zajímali o možnosti studia na naší škole. Dostali odpovědi na otázky týkající se průběhu studia, studijních kapacit školy v jednotlivých oborech a zajímali se i o podmínky přijetí ke studiu. Odjížděli i s podrobnými materiály k jednotlivým oborům, které škola nabízí.

Exkurze se vydařila, věříme, že s některými žáky z Lánova se tu v příštím roce v září uvidíme.

Dne 7. listopadu 2016 k nám na exkurzi pracoviště pro praktické vyučování v Mladých Bukách zavítali žáci 8. a 9. třídy základní školy Mostek.

Žáci si spolu s učiteli se zájmem prohlédli učební prostory praktického vyučování a další odborné učebny. Živě se také zajímali o možnosti studia na naší škole. Dostali odpovědi na otázky týkající se průběhu studia, studijních kapacit školy v jednotlivých oborech a zajímali se i o podmínky přijetí ke studiu. Odjížděli i s podrobnými materiály k jednotlivým oborům, které škola nabízí. Exkurze se vydařila, věříme, že s některými ze žáků z Lánova se tu v příštím roce v září uvidíme.