středa, 09 listopad 2016 12:23

Exkurze žáků ze ZŠ Úpice

Napsal(a)
Z exkurze Z exkurze Jan Kafka

V rámci návštěv, které pro žáky 8. a 9. tříd základních škol organizuje naše škola, nás dne 8. listopadu navštívily na pracovišti v Mladých Bukách dvě deváté třídy ze Základní školy Úpice-Lány.

Obě třídy si spolu s pedagogickým doprovodem prohlédly pěkné prostředí dílen a odborných učeben. Při návštěvě dostali žáci důležité informace o studiu na SPŠ, které se týkaly zejména průběhu studia, studijních kapacit školy v jednotlivých oborech a podmínek přijetí ke studiu. Vysvětlili jsme jim také, jaká je situace na trhu práce a proč je dobré studovat právě technické obory. Chlapci i děvčata si domů odnesli podrobné materiály k jednotlivým nabízeným studijním a učebním oborům.

Věříme, že jsme dostatečně budoucí středoškoláky zaujali, a že se s některými z nich v příštím roce v září uvidíme, jako se studenty naší školy.