Soutěž proběhla ve Sportovní hale Třebeš v Hradci Králové za účasti pěti družstev postupujících z okresních kol a družstva pořadatele. Ve finále jsme bohužel podlehli Dobrušce, kterou jsme ve skupině přesvědčivě přehráli a porazili. I ve finále jsme vedli 2:0, pak ale individuální chyba, samostatný nájezd a soupeř v euforii vyrovnal. V samostatných nájezdech nám pak neuspěli dva nejzkušenější hráči. Přesto byl předvedený výkon téměř dokonalý a k vítězství v turnaji chybělo jen trochu štěstíčka. „V krajském kole jsme vybojovali 2. místo. Turnajem jsme prošli s jedinou prohrou, která nás připravila o celkové vítězství. Pro příští rok máme v plánu hrát naplno až do posledního vítězství a turnaj vyhrát“, uvedl Jan Fišera. Celkové pořadí Gymnázium Dobruška SPŠ Trutnov Gymnázium J. K. Tyla Hradec Králové Gymnázium Nová Paka SŠ SION High school Hradec Králové