Novinky - Blog

pondělí, 28 březen 2022 09:56

Krajské kolo ve florbalu 2021/2022 nám nevyšlo

Krajského finále ve florbalu, které se konalo ve sportovní hale v Třebeši dne 16. 3. 2022, se kromě nás zúčastnily dva týmy z Hradce a gymnázia z Jičína a Dobrušky.

Při odjezdu nás ale čekalo nemilé překvapení, dva z nejzkušenějších a nejlepších hráčů museli dát přednost přípravě na maturity. Turnaj byl obrovsky vyrovnaný, do posledních zápasů mohl vyhrát prakticky každý z pěti přítomných týmů.

Bohužel pro nás nám opět nevyšel úvodní zápas proti pořádajícímu celku hradeckého Sionu. Prohra 2:4 bolela, ale při tom, jak se situace vyvíjela, nemusela ještě nic znamenat. Druhý zápas s Jičínem jsme do poslední minuty měli pod kontrolou, o vedení 1:0 jsme však přišli smolným gólem v poslední minutě. I v této chvíli stačilo vyhrát poslední dva zápasy. S Dobruškou jsme dlouho vedli 1:0, nakonec přišla porážka 2:1.

V posledním zápase šlo už jen o to nebýt poslední. Z našich hráčů najednou spadla nervozita a po perfektním výkonu porazili hradecký Gybon 4:0.

Konečné čtvrté místo je pro nás při kvalitě týmu velkým zklamáním. Z průměru se tentokrát rozhodně vymykal výkon M. Hnízdila. Ostatní naopak zaostali za svými dosavadními výkony. Pokud se nám podaří příští rok doplnit do týmu 2 až 3 šikovné nové hráče, můžeme stále pomýšlet na nejvyšší příčky.