Novinky - Blog

středa, 28 červen 2023 08:20

Přátelský turnaj SPŠ Trutnov ve fotbale vyhráli elektrikáři

Na den 26. 6. 2023 jsme si zamluvili hřiště na umělé trávě na stadionu v Trutnově. Třídním učitelům byla nabídnuta účast jejich tříd na turnaji ve fotbale, a nakonec se do turnaje přihlásilo více než 90 žáků (10 družstev).

Turnaj se hrál na dvou hřištích ve dvou pětičlenných skupinách. Počet hráčů byl 6 + 1 a hrálo se na branky menších rozměrů. Vítězové skupin postoupili do finále, které se hrálo na 15 minut a druzí v pořadí odehráli zápas o třetí místo.

Ve finále zvítězili žáci 1. ročníku oboru Elektrikář pod vedením třídního učitele Jaroslava Kabrhela. Statečně jim vzdoroval tým 2. ročníků téhož oboru vyhecovaný třídním učitelem Janem Šimečkem. Třetí místo vybojovali po penaltovém rozstřelu žáci 2. ročníku oboru Informatika a management před žáky 3. ročníku oboru Strojírenství - počítačová grafika. Byl to souboj trenérek paní Simony Jindové a Šárky Krskové.

Děkuji všem kolegům za pomoc při organizaci turnaje a třídním učitelům za jeho podporu. Poděkování patří také rozhodčím z řad našich žáků. Hlavním cílem těchto akcí je podpora sportu.