Novinky - Blog

pátek, 30 červen 2017 12:09

Nejlepším sportovcem roku se stal Mike Ophoff

Zleva: J. Jankovič, M. Ophoff, A. Umlauf Zleva: J. Jankovič, M. Ophoff, A. Umlauf

Koncem června 2017 proběhlo poprvé na Střední průmyslové škole Trutnov hlasování o nejlepšího sportovce školy za uplynulý školní rok. Do užšího výběru bylo učiteli tělesné výchovy nominováno 10 výborných sportovců, přičemž kritériem hodnocení byly úspěchy při reprezentaci školy v rámci soutěží, jichž se zúčastňujeme.

Nakonec byli vybráni tři nejlepší, kterým byly předány jménem ředitele školy, Ing. Vladislava Sauera, upomínkové a věcné dary při slavnostním vyhlášení 30. 6. 2017.

Vítěz, Mike Ophoff, (2 ročník oboru Strojírenství - počítačová grafika) navíc obdržel pěkný pohár a diplom. Vítězem soutěže se stal především svým výkonem v přespolním běhu na krajské soutěži v Hradci Králové, kde v konkurenci 50 běžců dokázal vybojovat 2. místo v jednotlivcích (čtěte...) a pomohl tak i našemu družstvu skončit na stříbrné pozici.

Druhým nejlepším sportovcem školy byl zvolen Aleš Umlauf (1. ročník oboru Slaboproudá elektrotechnika), který v prvním ročníku letošního republikového finále škol v aquatlonu, uspořádaného v Trutnově, zvítězil (čtěte...). Jen menší konkurence v tomto závodě rozhodla o tom, že nezískal titul nejlepšího sportovce školy on.

Na třetím místě skončil Jan Jankovič (3. ročník oboru Slaboproudá elektrotechnika), náš nejlepší sprinter, který svými výkony v běhu na 100 m, 400 m a štafetě významně přispěl k vítězství našeho družstva atletů v okresní soutěži škol a zisku 3. místa v krajské soutěži, konané ve Dvoře Králové nad Labem (čtěte...).

Všem sportovcům děkujeme za příkladnou reprezentaci naší školy a přejeme jim úspěchy a nejen sportovní i v novém školním roce.