Novinky - Blog

pátek, 10 únor 2017 10:08

Bowlingový turnaj zaměstnanců škol 2016/2017

Zleva: Milan Rejmont, Marcela Kuřová, Josef Morávek Zleva: Milan Rejmont, Marcela Kuřová, Josef Morávek

Ve středu dne 8. února 2017 uspořádala sportovní sekce SPŠ Trutnov pod patronací Okresní odborové jednotky již po 16. tradiční turnaj v bowlingu „O Pohár Okresní odborové jednotky pracovníků ve školství okresu Trutnov“.

V nově rekonstruované hale pro bowling ve sportovním centru Olympu se sešlo celkem 9 družstev (celkem 36 soutěžících) ke sportovnímu klání na zdejších dráhách.

Náš tým se opět v dobré konkurenci rozhodně neztratil a obhájil loňské druhé místo. Soutěž byla velmi napínavá a do posledního hráče nebylo jisté, kdo zvítězí. Výsledky byly velmi vyrovnané. Po loňské neúčasti si prvenství v družstvech vybojovalo družstvo ZŠ kpt. Jaroše, Trutnov.

V jednotlivcích si naši borci vedli také velmi dobře a Josef Morávek (učitel odborného výcviku) vybojoval bronzovou medaili, na 8. místě skončil Milan Rejmont. Úspěšnou premiéru v soutěži si odbyla Marcela Kuřová (odborný ekonom PaM) s 20. příčkou.

Bylo to zajímavé sportovně společenské odpoledne, kde byl i prostor pro setkání zaměstnanců především základních škol. Akce byla dobrou propagací naší školy.

Všichni účastníci se již těší na příští ročník.