pátek, 28 duben 2017 15:36

Informace pro uchazeče, kteří NEBYLI přijati v 1. kole přijímacího řízení 2017 - studijní obory

Napsal(a)

Informace pro uchazeče (jejich rodiče, zákonné zástupce), kteří NEBYLI přijati v prvním kole přijímacího řízení do oborů středního vzdělání s maturitní zkouškou pro školní rok 2017/2018.

Vážení,

dostavte se prosím neprodleně do sekretariátu ředitele školy ve Školní ulici 101, 2. patro. Společně se poradíme o dalším postupu pro přijetí ke studiu – máte možnost podat odvolání proti nepřijetí ke studiu, případně podat přihlášku do dalšího kola přijímacího řízení, popřípadě zvolit jiný obor studia.

  1. Odvolání proti rozhodnutí o nepřijetí ke studiu – u některých uchazečů lze, že odvolání vyhovím a uchazeč bude ke studiu přijat. A to na uvolněná místa po uchazečích, kteří byli přijati, ale rozhodli se pro jinou školu (neodevzdali naší škole zápisový lístek). Odvolání proti rozhodnutí o nepřijetí ke studiu je nutné podat nejpozději do 3 pracovních dnů po obdržení rozhodnutí o nepřijetí. Stanovisko k němu Vám sdělím při osobní návštěvě. Písemně mohu odvolání vyřídit nejdříve po termínu pro přijetí zápisových lístků, tj. po 16. 5. 2017. Zápisový lístek, který jste mezitím odevzdali pro „jistotu“ jiné škole (pokud jste tak učinili), si poté na této škole vyzvednete zpět a odevzdáte jej naší škole. Vzor tiskopisu odvolání proti rozhodnutí o nepřijetí Vám mohu poskytnout při osobní návštěvě.
  2. Přijetí ke studiu v dalším kole přijímacího řízení – máte možnost podat přihlášku do dalšího kola přijímacího řízení a zápisový lístek pro přijetí uplatnit až v dalším kole. Bližší podrobnosti Vám sdělím při osobní návštěvě.

V případě jakýchkoliv dotazů se se mnou spojte na tel.: 606 530 492, v pracovních dnech 499 813 071, nebo emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Ing. Vladislav Sauer, ředitel