středa, 22 březen 2023 14:26

Sponzorský dar od firmy DV-Promac

V Mladých Bukách proběhlo 22. 3. 2023 předání sponzorského daru od strojírenské firmy DV-Promac s.r.o. Jedná se o materiál, který již firma nevyužije a který je velmi vhodný pro výuku obrábění na konvenčních i CNC obráběcích strojích.

Hodnota sponzorského daru je asi 30 tis. Kč. Slavnostního předání se za firmu zúčastnili paní Markéta Skočdopolová a pan Roman Dítě, oba spolumajitelé firmy, za školu převzal dar zástupce ředitele pro odborný výcvik Jan Kafka.

Pan Dítě je absolvent naší školy v oboru Strojírenství – počítačová grafika. Po maturitě rozjel podnikání a dnes má firmu, která se zabývá strojírenstvím. Výhradně se zabývá kovoobráběním na CNC obráběcích centrech a CNC zpracování plechů. A navíc je firma zaměstnavatelem na chráněném trhu práce.

Po slavnostním předání zástupci firmy spolu se zástupci školy ještě hovořili o dalších možnostech spolupráce. Firma nabídla žákům možnost uskutečnění exkurze, od zástupců školy dostali nabídku na umístění žáků učebního oboru nástrojař na praxi ve firmě či na možnost prezentace firmy při náboru žáků učebního oboru nástrojař i maturitního oboru Strojírenství – počítačová grafika.

Škola tímto ještě jednou děkuje firmě DV-Promac s.r.o. za předaný materiál, který využije pro výuku žáků a ušetří tím náklady na pořízení hutního materiálu.

Události

Žádné události

Novinky e-mailem

Přihlaste se k zasílání novinek nebo informací o přijímacím řízení.

Přihlásit se

Kontaktujte nás