čtvrtek, 10 květen 2018 08:18

A přece se hýbou!

Napsal(a)
Z kroužku robotiky Z kroužku robotiky

I v tomto školním roce pořádáme kroužek pro Vás, zájemce o vše, co s roboty souvisí. Zde si zábavnou formou můžete vyzkoušet, jaké to je, sestavit si vlastní exemplář funkčního robota.

Kroužek pravidelně navštěvují šikovní chlapci i děvčata a v týmech vytvářejí „stvoření“, která pak sami dokážou ovládat třeba pomocí vlastního chytrého telefonu. Scházíme se jednou za čtrnáct dní na budově SPŠ Trutnov, a to v ulici Školní 101 (vedle muzea).

Že ses o kroužku dozvěděl(a) až teď? Nevadí, můžeš se kdykoliv přihlásit a přidat se do party fajn mladých lidí, kteří mají něco společného!

Kolik to stojí? Nic! Kroužek je provozován úplně zdarma!

A co mě tam čeká? Budeš navrhovat, sestavovat a oživovat roboty ze stavebnic Lego, ke kterým přidáš navíc speciální součásti na řízení pohybu, rozeznání barev, světla a mnoho dalšího. Samozřejmě si užiješ mnoho zábavy se svými novými kamarády.

Jak se můžu přihlásit? Je to snadné – napiš na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., že tě kroužek zaujal a máš zájem se připojit a my tě mezi námi vždy rádi přivítáme. Podmínkou je, abys chodil aspoň do 6. třídy základní školy. Pokud bys však byl mladší, tak se neboj ozvat a určitě se nějak domluvíme.