Novinky - Blog

pondělí, 27 listopad 2023 11:05

Ohlédnutí za XO pro školní rok 2023/2024

Ani v letošním školním roce jsme se nevyhnuli Pišqworkám. Pořádali jsme školní kolo a oblastní kolo. Podařilo se nám postoupit do krajského kola, ale tam jsme na postup do celostátního kola již nedosáhli.

V pondělí 16. 10. 2023 proběhlo školní kolo Pišqworek za účasti 25 žáků z různých tříd SPŠ Trutnov. V tomto školním kole nejlepší výkony podali žáci David Hůlek, Šimon Prokop, Jan Kluh, Lukáš Pišný a Lukáš Michera. Tito žáci současně vytvořili tým s názvem Nerdi, který naši školu reprezentoval. Ze zbylých soutěžících jsme ještě sestavili jeden tým, abychom zvýšili naše šance na dobré umístění v dalších kolech turnaje.

Dne 31. 10. 2023 se pořádalo oblastní kolo, které se již tradičně konalo též na naší škole. Celkem se tohoto turnaje zúčastnilo 8 týmů ze středních škol a 8 týmů ze základních škol. Tým Nerdi nezklamal a oblastní turnaj vyhrál.

Po pár týdnech příprav se Nerdi 21. 11. 2023 vypravili do Hradce Králové na krajské kolo. Několik zápasů s hráči z celého královéhradeckého kraje rozhodlo, že celostátní kolo Pišqworek bude bez naší účasti.

Bližší informace o celé soutěži najdete na pisqworky.cz.