Vytisknout tuto stránku
pátek, 20 prosinec 2019 08:23

2. kolo futsalové ligy 2019/2020 a postup do dalšího kola

2. kolo futsalové ligy 2019/2020 a postup do dalšího kola Mgr. Jaroslav Mareš

Ve středu 4. prosince jsme odehráli 2. kolo futsalové ligy středních škol Královéhradeckého kraje v Předměřicích pro školní rok 2019/2020.

V turnaji se kromě nás představily dva týmy hradeckých škol, které tradičně patří k nejlepším v kraji. První zápas s Hotelovou školou se pro nás od začátku vyvíjel velmi dobře a v poločase zápasu na 2 x 12 minut jsme vedli 2:0. I konečný výsledek byl lichotivý 5:0. To v tomto turnaji už znamenalo postup.

Další zápas s SOŠ a SOU Vocelova byl spíše prestižní, protože i Vocelovka svůj první zápas vyhrála. Poločas skončil remízou 2:2. Druhý poločas jsme si v podstatě prohráli sami dvěma velkými individuálními chybami a promarněnými šancemi, za které by se nestyděli ani prvoligoví hráči. Takže porážka 2:4, doufám, ukázala našim borcům, čeho se musíme v dalším kole vyvarovat, chceme-li se dostat mezi absolutní špičku krajského futsalu.

Tento tým rozhodně na výrazný úspěch má. Všem hráčům za dosavadní výkony děkuji.