Kalendář událostí

Stáhnout jako soubor iCal
Den otevřených dvěří
sobota, 20 listopad 2021, 08:00 - 12:00
Kontakt Jana Krupková

Milí žáci 9. tříd základních škol, vážení rodiče, zájemci o technické vzdělání,

dovolujeme si Vás pozvat na „Den otevřených dveří“, který se koná v sobotu 20. listopadu 2021 od 8 do 12 hod. Zpřístupněn bude celý areál Střední průmyslové školy Trutnov, Školní 101:

Připravili jsme pro Vás ukázky z výuky nejmodernějších technologií na špičkové úrovni v oblastech elektrotechniky, automatizace, strojírenství, informačních a komunikačních technologií, využívaných ve firmách v tuzemsku i v zahraničí. Využívání těchto špičkových technologií při výuce a mimořádně kvalitní zázemí pro teoretickou i praktickou výuku z hlediska materiálně-technického i personálního zabezpečení nás řadí mezi nejlepší školy v republice. Naši absolventi nacházejí velmi dobré uplatnění v dalším studiu na vyšších odborných nebo vysokých školách a velmi dobré pracovní uplatnění v průmyslových podnicích a firmách regionu.

Společně s novými technologiemi budou pro Vás také připraveny ke shlédnutí prostory školy a ukázky dalších forem výuky. Nabízíme Vám tak dobrou příležitost k posouzení úrovně materiálně technického zabezpečení výuky, vybavenosti učeben, dílen pro odborný výcvik nebo předmětu praxe, odborných laboratoří, zapojení výpočetní techniky do výuky atd. V neposlední řadě je to i příležitost k získání podrobných informací studiu a o škole.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Rozdělení pracovišť podle oborů

Pracoviště Školní 101

Pracoviště Horská 618

Pracoviště Horská 59

Pracoviště Mladé Buky 5/6

Obory vzdělání absolvující praktické vyučování v areálu:

Místo Školní 101, Horská 618, Horská 59, Trutnov a Mladé Buky 5/6