Novinky - Blog

pátek, 18 prosinec 2015 09:14

Jsme vicemistry okresu v šachu 2015/2016

Družstvo šachistů SPŠ Trutnov Družstvo šachistů SPŠ Trutnov Mgr. Petr Sedláček

Dne 8. prosince 2015 naši žáci vybojovali v Hostinném 2. místo v okresním kole přeboru základních a středních škol Trutnovska v šachu.

Tuto soutěž připravili Královéhradecký krajský šachový svaz ve spolupráci s oddílem šachu TJ Tatran Hostinné. Mezi soutěžící se též přihlásili i žáci naší školy, kteří vytvořili tým složený z Tomáše Kalocsaie (2. ročník obor Nástrojař), Jindřicha Slavíka (1. ročník obor Elektrikář), Matouše Hnízdila a Hynka Jónáše (1. ročník obor Strojírenství - počítačová grafika).

V kategorii středních škol byla pouze jedna skupina, kde svedla čtyřčlenná družstva zápasy systémem každý s každým. Po několika hodinách vzájemných zápasů vyšel náš tým na 2. postupovém místě. Kromě poháru a věcných cen jsme získali i právo na účast v krajském kole.

Našim reprezentantům děkujeme za vynikající účast a přejeme další skvělé výsledky.